Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

Центральна районна лікарня Бердичівського району

Центр первинної медико-санітраної допомоги

Районна стоматологічна поліклініка

 

 

 

п/п

Назва населеного пункту

Номер абонента

П.І.Б. головного лікаря, завідуючого ФАП,ФП

1

Мирославська АЗПСМ

вул.Лікарняна,68-в

6-43-41

6-43-66

Складанчук Тетяна Григорівна

 

Малосілка ФАП вул.Леніна,2

6-21-17

Антонець Валентина Володимирівна

 

Райки ФАП вул.Центральна,26

6-66-41

Войтко Тетяна Анатоліївна

 

Демчин ФП

вул.Шкільна, 62-а

6-59-17

Рафальська Оксана Іванівна

 

Кустин ФП

вул.Лісова,40-а

6-77-13

Сінельникова Світлана Віталіївна

2

Никонівська АЗПСМ вул.Свердлова,1

6-22-21

Сорокопуд Лариса Володимирівна

 

Кукільня ФП вул.Гагаріна, 1

6-22-13

Тимощук Галина Василівна

 

Хмелище ФП вул.Чапаєва, 14-а

6-83-34

Бей Галина Петрівна

 

Журбинці ФП вул.Перемоги, 57-а

6-78-79

Ярош Тетяна Вікторівна

3

Райгородецька АЗПСМ

вул.Зарічна,23

6-73-89

Зарічнюк Петро Іванович

 

Андріяшівка ФП вул.Садова,10

6-73-12

Кононюк Галина Анатоліївна

 

Буряки ФП вул.Шевченко,5

6-11-42

Андрущенко Володимир Миколайович

 

Обухівка ФП вул.Перемоги, 1

6-24-10

Фамілярська Ірина Петрівна

4

Солотвинська АЗПСМ

вул.Садова,2

6-13-91

Городиська Тетяна Миколаївна

 

Н.Солотвин ФП вул.Радянська,3

6-14-40

Ярош Віра Зіновіївна

5

Осиківська АЗПСМ вул.Перемоги,1

6-45-48

Юськів Богдан Іванович

 

Гальчин ФП

вул.Леніна, 53-а

6-71-17

Радкевич Лариса Петрівна

 

Агатівка ФП

вул.Ватутіна,52-а

6-45-14

Дружинська Наталія Валеріївна

6

Садківська ЛА

вул.Леніна,7

6-82-17

Доманська Галина Павлівна

 

Красівка ФП вул.Леніна,11

6-27-17

Луцюк Тетяна Олександрівна

 

Закутинці ФП вул.Жовтнева, 30

6-16-17

Ковальчук Наталія Павлівна

 

В.Гадомці ФП вул.Л.Українки, 18

6-29-19

Карпенко Тетяна Степанівна

 

М.Гадомці ФП вул.Щорса,4

6-16-22

Білоус Наталія Валентинівна

 

Сингаївка ФП  вул.Корольова,10

6-16-37

Мазур Марія Сергіївна

 

Дубівка ФП вул.Сікорського,23

6-27-23

Шатківська Людмила Володимирівна

7

В.П’ятигірська АЗПСМ

вул.Леніна,40-а

6-15-31

Глушкова Світлана Іванівна

 

Маркуші ФП

вул.Леніна, 34

6-24-36

Обшта Світлана Броніславівна

8

Озадівська АЗПСМ

вул.Кірова,5

6-53-17

Устенко Валентина Олександрівна

 

Гардишівка ФАП вул.Гагаріна, 1-в

6-77-17

Воронкіна Оксана Володимирівна

 

Л. Слобідка

вул.Кірова, 14

6-52-38

Василинчик Тетяна Володимирівна

9

Семенівська АЗПСМ

вул.Леніна,4

6-26-17

Оксентюк  Петро Миколайович

 

Іванківці ФАП

вул.Леніна 16-а

6-81-17

Леонтьєва Раїса Василівна

10

Гришківецька АЗПСМ

вул.Леніна,32

6-32-83

Жук Ігор Васильович

11

Половецька ЛА

вул.Фрунзе,1

6-78-17

Корв’якова Валентина Іванівна

 

Хмельове ФП вул.Комунарська, 1

6-78-17

Журавська Лариса Миколаївна

 

Скаківка ФП вул.Леніна,13

6-49-17

Шлапак Ольга Олексіївна

12

Рейська АЗПСМ

вул.Миру,20

6-62-93

Прищепа Світлана Михайлівна

 

Катеринівка ФП вул.Усадьби, 1-а

6-62-24

Циплюк Тетяна Павлівна

 

Гвіздава ФП

вул.Корольова,39

6-85-17

Власюк Михайло Олександрович

13

Слободищенська АЗПСМ

вул.Карпенко,6-а

6-41-31

Вінцевич Віра Іванівна

 

Швайківка ФАП

вул. Нижча Загребля, 1

6-42-17

Іванько Наталія Валентинівна

14

Скраглівецька АЗПСМ

вул.Леніна,1

6-56-17

Палій Оксана Вікторівна

 

Підгороднє ФП

вул.Миру, 35-а

6 -64-10

Козачук Галина Артемівна

 

Приписні д-ці

 

 

 

І Приписна дільниця

 

 

 

В. Низгірці ФАП вул.Центральна, 7

6-47-17

Ярош Олександр Олегович

 

Хажин ФАП

вул.Садиба, 2-а

6-61-17

Михнюк Тамара Миколаївна

 

Радянське ФАП вул.Луганська, 104

6-64-17

Ковальчук Вадим Юрійович

 

ІІ Приписна дільниця

 

 

 

Бистрик ФАП вул.Шевченко,7

6-12-25

Польова Людмила Григорівна

 

Терехове ФП вул.Шевченко,3

6-76-17

Кондратюк Юлія Олександрівна

 

Кикишівка ФП вул.Стадіона, 11

6-72-42

Комишина Ірина Михайлівна

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"