Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про зміни у Законі України

Про засади державної регуляторної політики у

сфері господарської діяльності

У зв’язку з набуттям чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів” внесено зміни до низки положень Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, які стосуються здійснення регуляторної діяльності органами виконавчої влади.

У зв’язку з цим, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва звертає увагу на таке:

1. Усі проекти регуляторних актів, які розробляються місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, підлягають погодженню виключно із уповноваженим органом – Держпідприємництвом України.

2. Звіти про відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, не пізніше наступного робочого дня з дня оприлюднення цього звіту подаються до уповноваженого органу.

Рішення про необхідність перегляду регуляторного акта на підставі аналізу звіту про відстеження його результативності приймає уповноважений орган.

Одночасно звертається увага на те, що у зв’язку з вилученням статей 23 та 24 з Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, рішення уповноваженого органу щодо відмови у погодженні є остаточними та не підлягають оскарженню.

При цьому рішення уповноваженого органу про необхідність усунення виявлених порушень принципів державної регуляторної політики підлягають оскарженню до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України).

Ураховуючи викладене, прошу врахувати зазначене при здійсненні регуляторної діяльності.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"