Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОМИСЛОВА БЕРДИЧІВЩИНА

Промисловий комплекс Бердичівського району представлений харчовою, легкою, добувною галузями та енергетичним машинобудуванням.

        Приватне підприємство “Брикетуючі технології працює у галузі енергетичного машинобудування і виготовляє технологічні лінії для виробництва паливних пелетів із деревини, соломи. Його продукція добре відома не тільки в Житомирській області, а й за її межами України.

 

       Провідним підприємством у галузі харчової промисловості є ТОВ “Бердичівська ковбасна фабрика”. Товариство застосовує сучасні технології у виробництві якісних м’ясних виробів. Також у даній галузі працює ТОВ “Спіко”. Дане підприємство спеціалізується на виробництві  безалкогольних напоїв.

       У галузі легкої промисловості працює товариство “Мяркіс”, яке займається виробництвом текстильних виробів для дому, а зокрема: виробництвом ковдр, подушок, покривал, постільних комплектів з  полікатону, бавовни, попліну.

 

Підприємство Райківської виправної колонії № 73 є представником каменедобувної та каменеобробної промисловості, основною продукцією якого  є камінь бутовий, бруківка та щебінь. Підприємство також виробляє продукцію легкої промисловості – спецодяг. У галузі добувної промисловості працює і ТОВ “Райківський гранітний кар’єр”, яке спеціалізується на виробництві щебеневої продукції. ТОВ “Українська каоліновакомпанія” займається видобутком каоліну.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"