Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОМИСЛОВА БЕРДИЧІВЩИНА

Промисловий комплекс Бердичівського району представлений харчовою, легкою, добувною галузями та енергетичним машинобудуванням.

        Приватне підприємство “Брикетуючі технології працює у галузі енергетичного машинобудування і виготовляє технологічні лінії для виробництва паливних пелетів із деревини, соломи. Його продукція добре відома не тільки в Житомирській області, а й за її межами України.

 

       Провідним підприємством у галузі харчової промисловості є ТОВ “Бердичівська ковбасна фабрика”. Товариство застосовує сучасні технології у виробництві якісних м’ясних виробів. Також у даній галузі працює ТОВ “Спіко”. Дане підприємство спеціалізується на виробництві  безалкогольних напоїв.

       У галузі легкої промисловості працює товариство “Мяркіс”, яке займається виробництвом текстильних виробів для дому, а зокрема: виробництвом ковдр, подушок, покривал, постільних комплектів з  полікатону, бавовни, попліну.

 

Підприємство Райківської виправної колонії № 73 є представником каменедобувної та каменеобробної промисловості, основною продукцією якого  є камінь бутовий, бруківка та щебінь. Підприємство також виробляє продукцію легкої промисловості – спецодяг. У галузі добувної промисловості працює і ТОВ “Райківський гранітний кар’єр”, яке спеціалізується на виробництві щебеневої продукції. ТОВ “Українська каоліновакомпанія” займається видобутком каоліну.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"