Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку

Бердичівського району за І квартал 2016 року

 

Програма економічного та соціального розвитку району на 2016 рік була затверджена рішенням районної ради від 26.02.2016 № 68 «Про затвердження програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік».

Промисловість району

За підсумками І квартал 2016 року обсяг промислового виробництва підприємств основного кола району склав 3,2 млн. грн., що на 41,5% менше ніж у І кварталі 2015 року. Скорочення обсягів виробництва продукції спостерігалось у добувній, харчовій та галузі енергетичного машинобудування. 

Сільське господарство

У галузі сільського господарства на даний час підприємства активно розпочали посів зернових та технічних культур.Під урожай 2016 р. всіма категоріями господарств посіяно 16,1 тис.га. ярих  культур, в тому числі пшениці – 0,1 тис. га, ячменю – 2,2 тис. га, овесу – 0,2 тис. га, гороху – 0,2 тис. га, ярого ріпаку – 0,3 тис. га, гірчиці – 0,1 тис. га, соняшнику – 3,2 тис. га, кукурудзи – 3,9 тис. га, сої -0,5 тис. га, кормового буряку – 0,9 тис .га, картоплі – 3,0 тис. га та овочів – 0,6 тис. га.

В сільськогосподарських підприємствах станом на 1 квітня 2016 року утримується 854 голови великої рогатої худоби (96,3% до відповідної дати минулого року), в тому числі 251 голова корів основного стада (111,1% до відповідної дати минулого року), 443 голови свиней (35,7% до відповідної дати минулого року), а також 59,5с тис голів птиці.

У І кварталі сільськогосподарськими підприємствами збільшено на 59% у порівнянні з відповідним періодом минулого року виробництво молока. Поруч з цим на 39,4% знизилась реалізація худоби та птиці на забій у живій вазі. У І кварталі 2016 року отримано 3,3 млн. шт яєць.

Інвестиційна  та зовнішньоекономічна діяльність

У І кварталі 2016 року не відбулося вилучення іноземного капіталу.Станом на 01.04.2016 сума вкладеного в економіку району іноземного капіталу склала 5222,6 тис. дол. США.

 У І кварталі 2016 року зовнішньоекономічна діяльність підприємств району характеризувалась позитивним сальдом.

Ринок праці та оплата праці                                          

Станом на 01.04.2016 року на обліку в центрі зайнятості перебували 572 особи, які мають статус безробітного.Рівень безробіття по  Бердичівському району  станом на 01.04.16 р. дорівнює 3,6%.За вказаний період  працевлаштовано 127 осіб. Рівень працевлаштування –9,3%. Середня тривалість безробіття - 168 днів.

Згідно статистичних даних на підприємствах Бердичівського району усіх форм власності станом на 01.04.16 заборгованості із виплати заробітної плати немає.

Соціальний захист населення

Протягом І кварталу 2016 року нараховано компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу для 373 особам на суму 348,3 тис. грн. Нараховано компенсації на оплату житлово-комунальних послуг на суму 3688,5 тис. грн, надано субсидій для оплати житлово-комунальних послуг 5801 сім’ї на суму 43739,0 тис. грн. Також у звітному квварталі виплачено 1796 допомог сім’ям з дітьми на загальну суму 8781,1 тис. грн., виплачено 325малозабезпеченим сім’ям допомогу а суму 3228,1 тис. грн., 411 сімей отримують допомогу інвалідам здитинства на загальну суму  2169,9 тис. грн. та 11 прийомним сім’ям – на суму 196,3 тис. грн.

Станом на 01.04.16 року перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою 19 демобілізованих. З них 2 учасника АТО забезпечено путівками  від  Міністерства  соціальної політики.

Житлово-комунальне господарство                                                

У І кварталі 2016 року рівень проплати за спожиті комунальні послуги населенням склав 8783,9% (за рахунок погашення боргів попередніх періодів  та перевищення перерахованих бюджетних коштів організаціям, що надають житолво-комунальні послуги (призначені субсидії) над вартістю спожитих послуг), в результаті чого сума заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги станом на 01.04.2016 відсутня.

Гришковецькою селищною та Гальчинською сільською радою проведені роботи по відновленню  вуличного освітлення.

 Половецькою сільською радою проведено благоустрій центру села Хмельове із встановленням залізобетонної огорожі навколо клубу та амбулаторії, облаштовано автобусну зупинку. Облаштовано автобусні зупинки у с. Осиково та Дубова.

Проведено поточний ремонт доріг с. Гальчин та смт. Гришківці.

В районі освітню діяльність здійснюють 29 ЗНЗ   і 1 позашкільних  навчальних закладів (Будинок творчості).          

З метою забезпечення рівного доступу учнів сільської місцевості до здобуття освіти проводиться  безкоштовний підвіз учнів та вчителів до школи по семи маршрутах. Охоплено підвозом _713 чоловік, з них шкільними автобусами підвозяться  553 учні, 160 учнів підвозяться рейсовими автобусами. Використано коштів в сумі – 95,5 тис. грн.

            Організовано харчування учнів на базі 27 ЗНЗ, всього безкоштовно харчуються 890 дітей, в Терехівській ЗОШ І-ІІст. - 31 учень охоплений буфетним харчуванням. За благодійні кошти харчуються 126 учні пільгових категорій по наступних  школах: Гальчинська ЗОШ Іст.- 15 учнів, Семенівська ЗОШ І-ІІст. -28 учнів, Іванковецька ЗОШ І-ІІІст.-27 учнів, Дмитрівська ЗОШ І-ІІст.- 26 учнів, Красівська -30 учнів. Станом на 1 березня ціна харчування становить для учня пільгової категорії становить 7,50 грн. На харчування учнів 1-4 класів та учнів  пільгових категорій витрачено коштів  за  січень – березень місяць 2016 року в сумі : 309,0 тис. грн.

У І кварталі 2016 року проведено ряд робіт по утриманню загальноосвітніх закладів :

-  ремонт глибинного насоса водонапірної башти Гришковецької гімназії

- поточний ремонт водонапірної башти Райгородоцької ЗОШ І-ІІІст

- поточний ремонт електрощитової Половецької ЗОШ І-ІІІст

- виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Райгородоцької ЗОШ І-ІІІст.»

- технічне обслуговування газових котелень

- технічне обслуговування автоматики котелень

 - перерахунок кошторисної документації по цінах 2016 року та ЇЇ експертиза по будівництву Бистрицької ЗОШ І-ІІІст.

- доставка, комплектування підручників (Облбібколектор)по ЗОШ

- за дератизацію та дезінсекцію по загальноосвітніх закладах

У Хажинському дитячому садочку відкрито другу групу.

Захист прав дітей.

З метою забезпечення реалізації прав дитини на сімейне виховання протягом І кварталу 2016 року проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Сьогодні в районі функціонує 11 прийомних сімей, де виховуються 13 дітей, що становить 13% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей. Районний показник влаштування дітей в сімейні форми виховання станом на 01.04.2016 року склав 89,25%. На обліку перебуває 1 сім’я усиновителів, в дану сім’ю  на даний час влаштовано дитину під опіку з подальшим усиновленням.

Упродовж І кварталу 2016 року оздоровлено 7 дітей району у дитячих оздоровчих таборах України.

Охорона здоров’я

Медичне обслуговування населення району здійснюють центральна районна лікарня, 9 лікарських амбулаторій, 15 фельдшерсько-акушерських пунктів та 25 фельдшерських пунктів.

У І півріччі 2016 року Центральною районною лікарнею за благодійні кошти придбано дистилятор, а також проведено ремонт медичного обладнання на суму 11,8 тис. грн.. 

Культура

Мережа закладів культури району становить – 85 закладів, з яких: 46 клубних установ, 38 бібліотек, районний Народний музей ім. Дж. Конрада.

Відділом культури і туризму Бердичівської РДА за І квартал 2016 році здійснено ряд масових заходів згідно затверджених планів роботи. Аматорські та народні колективи беруть активну участь у фестивалях, конкурсах обласного та місцевого значення.

За І квартал 2016 року проводились ремонтні роботи у закладах культури району:

- поточний ремонт фасаду БК с. В. П’ятигірка;

- поточний ремонт БК. С. Хажин (м/п вікна,двер, музична апаратура).

Для закладів культури придбано:

- для будинку культури с. В.Гадомці: cтільці, костюми, мікрофони.

- для будинку культури с. Бистрик: одяг сцени;

- для будинку культури с. Никонівка: стільці;

Поповнено бібліотечний фонд району на суму: 5,4 тис грн.

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"