Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Сільські та селищна ради


Гришковецька селищна рада

Голова Лісова Ірена Леонідівна 6-34-40

Секретар Оксюківська Оксана Олегівна 6-33-35


Андріяшівська сільська рада

Голова БазилівськийСергій Васильович 6-73-52

Секретар Бондарчук Надія Володимирівна 6-72-82


Бистрицька сільська рада

Голова Барановська Світлана Михайлівна 6-12-16

Секретар Кузьмич Тетяна Миколаївна 6-12-49


Буряківська сільська рада

Голова Кудлай Галина Миколаївна 6-11-42

Секретар Відичук Діна Миколаївна 6-11-42


Великоп’ятигірська сільська рада

Голова Коріненко Олег Дмитрович 6-15-35

Секретар Амчуліна Таісія Іванівна 6-15-35


Гальчинська сільська рада

Голова Андрійчук Володимир Олексійович 6-71-17

Секретар Стецюк Валентина Ігорівна 


Гардишівська сільська рада

Голова Мазур Ольга Миколаївна 6-77-42

Секретар Яворська Лідія Іванівна 


Малосілківська сільська рада

Голова Олексійчук Микола Миколайович 6-21-31

Секретар Качанюк Наталія Іванівна 


Маркушівська сільська рада

Голова Карпов Олександр Степанович 6-24-43

Секретар Іванова Антоніна Миколаївна 6-24-24


Мирославська сільська рада

Голова 

Секретар Мазур Тетяна Петрівна 6-43-69


Никонівська сільська рада

Голова Мазур Олена Степанівна 6-22-35

Секретар Михалюк Олена Миколаївна 


Озадівська сільська рада

Голова Шнайдер Мирослава Олександрівна 6-52-31

Секретар Карандюк Оксана Василівна 


Осиківська сільська рада

Голова Маркусевич Сергій Юзефович 6-45-42

Секретар Солопчук Наталія Генадіївна 6-45-22


Половецька сільська рада

Голова Глищук Василь Іванович 6-78-33

Секретар Сорока Михайло Михайлович 


Романівська сільська рада

Голова Багінський Станіслав Іванович 6-64-43

Секретар Борова Юлія Казимирівна 6-64-17


Райгородоцька сільська рада

Голова Капустинський Максим Петрович  6-72-66

Секретар Борисюк Інна Пилипівна 


Райківська сільська рада

Голова Семенюк Майя В’ячеславівна 6-66-24

Секретар Крук Наталія Миколаївна


Рейська сільська рада

Голова Мосійчук Ігор Володимирович 6-62-42

Секретар Франчук Тамара Петрівна  6-62-35


Садківська сільська рада

Голова Міняйло Лариса Сергіївна 6-82-31

Секретар Білоусова Ольга Миколаївна 6-82-42


Скаківська сільська рада

Голова Шлапак Борис Васильович 6-83-42

Секретар Брижук Наталія Леонідівна 6-83-31


Скраглівська сільська рада

Голова Рубан Олександр Васильович 6-56-43

Секретар Лящук Галина Володимирівна 6-56-31


Слободищенська сільська рада

Голова Кваша Роман Вікторович 6-41-37

Секретар Ясінська Ольга Миколаївна 


Старосолотвинська сільська рада

Голова Овчаренко Віктор Миколайович 6-13-42

Секретар Ярош Світлана Василівна 


Швайківська сільська рада

Голова Яригін Тарас Петрович  6-42-42

Секретар Живун Наталія Володимирівна 6-42-74


 Семенівська сільська рада

Голова Семенюк Наталія Володимирівна  6-81-31

Секретар Гортовлюк Олена Михайлівна  6-81-31

 

 


 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"