Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Основна мета діяльності – здійснення комплексної оцінки політичної та соціально-економічної обстановки в районі, виявлення тенденції щодо її ускладнення, забезпечення на цій основі взаємодії та координації діяльності сил, які стоять на державницьких позиціях, додержання прав, свобод та законних інтересів громадян.
 
Адреса сектору:
 
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 13 (ІІ поверх)
тел.: (04143) 2-21-61
 
Завідувач сектору - Вчерашнюк Леся Валентинівна
 
 

Завідувач сектору у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, обласної ради, розпорядженнями голів обласної і районної державних адміністрацій, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

 

Аналізує  діяльність відділів, управлінь райдержадміністрації щодо дотримання положення Конституції України, законів України, виконання постанов Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, указів та розпоряджень Президента України, рішень обласної та районної державних адміністрацій з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

 

Вивчає  та узагальнює громадську думку населення району з приводу реагування на закони України, укази Президента України, нормативні акти Кабінету Міністрів України, інших центральних та обласних відомств та системно інформує голову райдержадміністрації з цього приводу.

 

Залучає  спеціалістів інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян (за погодження з їх керівниками) для розгляду питань. Одержує в установленому порядку від інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань. Приймати участь в організації нарад з питань, що належать до його компетенції.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"