Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Юридичний відділ апарату РДА 

Юридичний відділ апарату РДА є структурним підрозділом апарату райдержадміністрації і підпорядковується безпосередньо голові районної державної адміністрації та керівнику апарату.

13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 42 (ІV поверх)

тел.: (04143) 4-26-07

Адреса відділу:

Начальник відділу - Гусар Віктор Олександрович

Головний спеціаліст відділу - Матвеєва Олена Вікторівна

 

Основним напрямом роботи юридичного відділу є правове забезпечення діяльності голови райдержадміністрації та його заступників відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Основні завдання і функції:

Організація та забезпечення правильності виконання законодавчих актів, інших нормативних актів при прийняті рішень, подання керівництву пропозиції щодо вирішення правових питань. Координація роботи й участь у підготовці проектів розпоряджень, що регулюють відносини структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перевірка відповідності законодавству проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та візування їх за наявності погодження цих проектів зацікавленими структурними підрозділами. Визначення розпоряджень голови райдержадміністрації, які носять нормативно-правовий характер та підлягають державній реєстрації в міськрайонному управлінні юстиції.

Разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації складання висновків за проектами розпоряджень та іншими актами, згідно регламенту роботи РДА.

Надання методичної допомоги виконавчим комітетам сільських та селищної рад, участь у навчанні державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

Організація і ведення претензійної та позовної роботу; представлення за дорученням голови райдержадміністрації інтересів районної державної адміністрації в загальних адміністративних та господарських судах усіх рівнів, інших органах під час розгляду правових питань і спорів, оцінка претензій, що пред'явлені районній державній адміністрації.

За дорученням голови райдержадміністрації розгляд протестів та подань прокуратури, окремих ухвал суду, відповідних документів інших правоохоронних і контролюючих органів, звернень громадян та юридичних осіб.

Підготовка проектів договорів куплі-продажу та оренди земельних ділянок відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації.

За дорученням голови райдержадміністрації, його заступників та керівника апарату райдержадміністрації, розглядає звернення щодо порушених прав і законних інтересів громадян, юридичних осіб з питань виконання законів України, перевіряє стан цієї роботи у виконкомах сільських та селищної рад.

Оголошення про конкурс

Інформація про результати конкурсу

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"