Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про організацію роботи

із зверненнями громадян

за 9 місяців 2017 року

 

 

Протягом  9 місяців 2017 року до райдержадміністрації на адресу голови та його заступників надійшло639 звернень з усіх населених пунктів району та з-за його меж. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень громадян збільшилась на 19,2 %.

Прийом громадян головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювався відповідно графіку прийому, затвердженого розпорядженням голови від 25.09.2017 №  245 «Про графік особистого прийому громадян

в Бердичівській районній державній  адміністрації».

За звітний період на особистому прийомі голови та заступників було розглянуто 85 звернень ( в тому числі 36 – на виїзних, 49 – на особистому прийомі, що на25 % менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому збільшилась кількість письмових звернень на 19,2 % порівняно з минулим періодом.

Частка колективних звернень у відсотках становить 3,13 % проти 6,34 % за відповідний період минулого року. Кількість громадян, що звернулись до  райдержадміністрації становить 1167 особи, що збільшилось на 18 %.

З усіх звернень, що надійшли до райдержадміністрації за 9 місяців 2017року:

99,9  %   складають     заяви (клопотання) – 638,

0,1 %     -   скарги - 1,

0 %     -   пропозиції та зауваження - 0.

 

За характером основних питань, що їх порушували громадяни у своїх листах і усних зверненнях до райдержадміністрації у зазначений період, головне місце займають питання  сільського господарства, а саме : 417 – 65,25 % від загальної кількості звернень, що надійшли за 9 місяців 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом минулого року їх кількість зросла на 55 %.

 

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації через вищестоящі органи влади та пресу надійшло 72 звернення, що становить 11,3 % від загальної кількості звернень. 

 

Протягом 9 місяців 2017 року  прозвітували про організацію роботи із зверненнями громадян 12  структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

У зазначений період проведено моніторинг роботи усіх виконкомів сільських та селищної рад та проведено перевірку 2 структурних підрозділів райдержадміністрації по виконанню на підвідомчій території Закону України “Про звернення громадян” та дотримання вимог інструкції з діловодства.

 

 Начальник загального відділу                                                                                     Н.Є. Ільницька

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"