Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про організацію роботи

із зверненнями громадян

за І півріччя 2017 року

 

 

Протягом  І півріччя 2017 року до райдержадміністрації на адресу голови та його заступників надійшло387 звернення з усіх населених пунктів району та з-за його меж. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень громадян збільшилась на 27,3 %.

Прийом громадян головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювався відповідно графіку прийому, затвердженого розпорядженням голови від 06.11.2015р. №232 «Про графік особистого прийому громадян в Бердичівській районній державній адміністрації».

За звітний період на особистому прийомі голови та заступників було розглянуто 59 звернень ( в тому числі 25 – на виїзних, 34 – на особистому прийомі, щона 18 % менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому збільшилась кількість письмових зверненьна 41,4 % порівняно з минулим періодом.

Частка колективних звернень у відсотках становить 1,8 % проти 7,6 % за відповідний період минулого року.Кількість громадян, що звернулись до  райдержадміністрації становить 537 особи, що збільшилось на 32 %.

З усіх звернень, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2017року:

99,9  %   складають     заяви (клопотання) – 386,

0,1 %     -   скарги - 1,

0 %     -   пропозиції та зауваження - 0.

 

За характером основних питань, що їх порушували громадяни у своїх листах і усних зверненнях до райдержадміністрації у зазначений період, головне місце займають питання  сільського господарства, а саме : 242- 61,5 % від загальної кількості звернень, що надійшли за І півріччя 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом минулого року їх кількість зросла на 86,2 %.

 

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації через вищестоящі органи влади та пресу надійшло 51 звернення, що становить 13,2 % від загальної кількості звернень. 

 

З метою поінформованості мешканців району щодо їх прав та можливостей вирішення нагальних проблем, підвищення рівня юридичної обізнаності проведено низку «гарячих» телефонних ліній. За І півріччя 2017 року оголошено про проведення 20 прямих телефонних ліній на яких подано 18 звернень.

 

Протягом І півріччя 2017 року  прозвітували про організацію роботи із зверненнями громадян чотири  структурні підрозділи райдержадміністрації.

 

У зазначений період проведено моніторинг роботи усіх виконкомів сільських та селищної рад та проведено перевірку 2 структурних підрозділів райдержадміністрації по виконанню на підвідомчій території Закону України “Про звернення громадян” та дотримання вимог інструкції з діловодства.

 Начальник загального відділу                                                            Н.Є. Ільницька 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"