Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Звіт

про роботу спостережної комісії за період

січень 2017 року - червень 2017 року

 

При Бердичівській районній державній адміністрації діє спостережна комісія до складу якої входить 10 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 8 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінет Міністрів України  №1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи Бердичівської районної державної адміністрації. Основним завдання спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання.

         За період січень 2017 року - червень 2017 року спостережною комісією проведено 14 засідань спостережної комісії у Райківській ВК №73 розглянуто:

         - 98 подання про застосування ст.81 Кримінального кодексу України, а саме умовно-дострокове звільнення, від відбування покарань, погоджено 12 подань;

         - 74 подання про застосування ст. 82 Кримінального кодексу України, заміна невідбутої частини покарання більш м’яким, погоджено 13 подань;

        - 41 матеріал з приводу переведення засуджених з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації, згідно ст.101 КВК України, погоджено 5 подань.

Проведено прийом засуджених, індивідуальні бесіди із засудженими в РВК №73, проведено анонімне анкетування засуджених, за для перевірки стану дотримання прав засуджених, які відбувають покарання у колонії. Приймає участь у планових судових засіданнях, клопотали про доцільність застосування відносно засуджених ст.82 КК України.

 

 

 

 

 

Секретар спостережної комісії                                   Л.В.Яковенко

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"