Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Звіт

про роботу спостережної комісії за період

січень 2017 року - червень 2017 року

 

При Бердичівській районній державній адміністрації діє спостережна комісія до складу якої входить 10 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 8 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінет Міністрів України  №1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи Бердичівської районної державної адміністрації. Основним завдання спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання.

         За період січень 2017 року - червень 2017 року спостережною комісією проведено 14 засідань спостережної комісії у Райківській ВК №73 розглянуто:

         - 98 подання про застосування ст.81 Кримінального кодексу України, а саме умовно-дострокове звільнення, від відбування покарань, погоджено 12 подань;

         - 74 подання про застосування ст. 82 Кримінального кодексу України, заміна невідбутої частини покарання більш м’яким, погоджено 13 подань;

        - 41 матеріал з приводу переведення засуджених з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації, згідно ст.101 КВК України, погоджено 5 подань.

Проведено прийом засуджених, індивідуальні бесіди із засудженими в РВК №73, проведено анонімне анкетування засуджених, за для перевірки стану дотримання прав засуджених, які відбувають покарання у колонії. Приймає участь у планових судових засіданнях, клопотали про доцільність застосування відносно засуджених ст.82 КК України.

 

 

 

 

 

Секретар спостережної комісії                                   Л.В.Яковенко

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"