Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про роботу спостережної комісії за період

січень 2016 року - червень 2016 року

 

При бердичівській районній державній адміністрації діє спостережна комісія до складу якої входить 10 осіб. Серед них голова комісії, секретар та 8 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», що затверджено Постановою Кабінет Міністрів України  №1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, посадові особи Бердичівської районної державної адміністрації. Основним завдання спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання.

         За період січень 2016 року - червень 2016 року спостережною комісією проведено 5засідань спостережної комісії у Райківській ВК №73 розглянуто:

- 97 подань про застосування ст.81 Кримінального кодексу України, а саме умовно-дострокове звільнення, від відбування покарань, погоджено 8 подань;

- 131подання про застосування ст. 82 Кримінального кодексу України, заміна невідбутої частини покарання більш м’яким, погоджено 4 подання;

- матеріали з приводу переведення засуджених з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ре соціалізації, згідно ст.101 КВК України, погоджено 2 подання.

Проведено прийом засуджених, індивідуальні бесіди із засудженими в РВК №73, проведено анонімне анкетування засуджених, за для перевірки стану дотримання прав засуджених, які відбувають покарання у колонії. Приймає участь у планових судових засіданнях, клопотали про доцільність застосування відносно засуджених ст.82 КК України.

Протягом січня 2016 року - червн2016 рокудо спостережної комісії звернення осіб відповідної категорії не надходили.

 

 

Голова спостережної комісії            Т.В. Наумчук

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"