Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

З метою неухильного виконання в районі вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації конституційного права на звернення, просимо розмістити на сайті райдержадміністрації наступну інформацію:

 

Протягом 2012 року до райдержадміністрації на адресу голови та його заступників надійшло 1129 звернень з усіх населених пунктів району та з-за його меж.

Прийом громадян головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювався відповідно графіків прийому, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації від 03.01.2012 року № 1 «Про графік особистого прийому громадян на 2012 рік» та від 07.02.2012 року № 52 «Про внесення змін до графіку особистого прийому громадян на 2012 рік».

За звітний період на особистому прийомі голови та заступників було розглянуто 188 звернень ( в тому числі 91 – на виїзних, 97 – на особистому прийомі). За характером основних питань, що їх порушували громадяни у своїх листах і усних зверненнях до райдержадміністрації у зазначений період, головне місце займають питання сільського господарства, а саме : 728(64,1%) питань від загальної кількості 1135 звернень.

Громадяни звертались з питань паювання землі, оформлення успадкованих земельних ділянок, індивідуального землекористування, розрахунків за здані в оренду земельні та майнові паї.

За 2012 рік 52 громадяни району, що потрапили у скрутне становище, отримали матеріальну допомогу на загальну суму 9550 грн.

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації через вищестоящі органи влади та пресу надійшло 89 звернень, що становить 7,9 % від загальної кількості звернень. Повторних звернень не надходило.

З метою поінформованості мешканців району щодо їх прав та можливостей вирішення нагальних проблем, підвищення рівня юридичної обізнаності проведено низку «гарячих» телефонних ліній. В 2012 році було оголошено про проведення 36 прямих телефонних ліній на яких подано 28 звернень.

За 2012 рік оприлюднено 124 публікації спеціалістів управлінь та відділів щодо суспільно значущих тем та висвітлення діяльності райдержадміністрації.

Протягом звітного періоду на засіданні колегії розглядалась проблема звернень громадян:

- рішення від 28.02.2012 № 8 «Про стан дотримання Закону України «Про звернення громадян» структурними підрозділами райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування за 2011 рік»,

- рішення від 31.10.2012 № 44 «Про стан дотримання Закону України «Про звернення громадян» структурними підрозділами райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування за 9 місяців 2012 року».

Щопонеділка на оперативній нараді при голові райдержадміністрації заслуховувалися питання про організацію роботи із зверненнями громадян в управліннях та відділах райдержадміністрації, сільських та селищної рад.                          

Протягом звітного періоду, щомісячно на семінарах-навчаннях з сільськими та селищним головою проводилася робота по виконанню вимог Закону України «Про звернення громадян» з метою забезпечення на усіх рівнях належний розгляд звернень громадян.

Протягом звітного періоду прозвітували про організацію роботи із зверненнями громадян керівники 9 структурних підрозділів райдержадміністрації.

У зазначений період проведено моніторинг роботи 31 виконкомів сільських та селищної рад та проведено перевірку 9 структурних підрозділів райдержадміністрації по виконанню на підвідомчій території Закону України “Про звернення громадян” та дотримання вимог інструкції з діловодства.

 

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                               Л.А. Котнюк

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"