Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Національна академія Державної прикордонної служби запрошує на навчання

 

Правила прийому

до Національної академії Державної прикордонної служби України

імені Б. Хмельницького в 2018 році

 

 

Провадження освітньої діяльності у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького (далі – академія) здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, від 23.12.2016 р.

           Академія здійснює підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Державній прикордонній службі України за відповідними програмами підготовки громадян з повною загальною середньою освітою, за результатами незалежного оцінювання знань з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту, балів за особливі успіхи, рівня їх фізичних здібностей, які пройшли професійно-психологічний відбір та відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

-          осіб з повною загальною середньою освітою віком від 17 років до 21 року, у тому числі тих, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби;

-            військовослужбовців, резервістів та військовозобов’язаних віком до 23 років, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань.                                               Для вступу на перший курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. Оцінки з англійської, французької та німецької мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

 

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного замовлення в конкурсних пропозиціях не більше ніж з чотирьох спеціальностей.

 

7.3. Вступники на навчання за державним замовленням особисто подають заяву (рапорт) до окремих регіональних центрів комплектування

 

7.3.4. Оформлені навчальні справи вступників направляються до приймальної комісії в установленому порядку та у визначені Правилами прийому терміни. Навчальні справи, які надійшли з неповним переліком вищевказаних документів, з порушенням зазначених вимог та термінів, приймальною комісією не розглядаються та повертаються до відповідних органів і підрозділів.

 

 

 

Приймальна комісія працює протягом року у робочі дні з 09.00 до 18.00;                                                      під час проведення вступної компанії – у робочі дні з 9.00 до 18.00,                                                                у суботу – з 9.00 до 15.00, у неділю – з 9.00 до 12.00.

 

 

 

За більш детальною інформацією звертатись:

 

Національна академії   Державної прикордонної служби України                                                                  ім. Б. Хмельницького, 29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46,

 

(0382) 65-64-83, факс: 72-08-02; vstup_ Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

 

Окремий регіональний центр комплектування, м. Житомир

 

м. Житомир, вул. Промислова, 5, 0412 -42-41-98, 096-305-77-55, 097-442-85-12

 

представництво у Волинській області –

 

м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 033-224-20-28, 096-293-13-79;

 

представництво у Чернігівській області –

 

м. Чернігів, вул. Квітнева, 3 В, 068-082-19-38;

 

представництво у Рівненській області –

 

Рівненська область, Рівненський район, с. Велика Омеляна,                                                                                                                                                             вул. Авіаторів, 5, (аеропорт), 067-988-69-75.

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"