Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На засіданні комісії ТЕБ і НС  обговорили різнопланові питання

         У вівторок, 06 лютого 2018 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове    засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

        Едуард Євгенович, як голова комісії, ознайомив з порядком денним засідання членів комісії та озвучив ряд питань для розгляду.  

        З питання готовності управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році доповідав головний фахівець Бердичівського МРВ УДСНС в Житомирській області Олександр Охрімець, який наголосив на необхідності перевірки стану готовності техніки і особового складу на миттєве реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації з даного питання та забезпечити розчищення каналів для стоку води.

          Члени комісії заслухали проект Плану дій управлінь, відділів райдержадміністрації, установ і організацій району щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені, паводків у 2018 році, обговорили його та затвердили.

            Також на розгляд  комісії було винесено такі питання: затвердження нового складу «Тимчасового районного оперативного штабу з координації дій органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами у період пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році на території Бердичівського району»; стан проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту Бердичівського району; про затвердження комплексного плану заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту Бердичівського району на 2018 – 2019 роки; про організацію навчання населення основам безпеки життєдіяльності; про незадовільний незадовільний технічний стан гідротехнічної споруди водойми площею 0,4549 га. Мирославської сільської ради.

        Обговорили члени комісії і усі можливі шляхи проведення масово – роз’яснювальної роботи серед населення з питання дотримання правил пожежної безпеки та з метою попередження загибелі та травмування людей на пожежах та різного роду надзвичайних ситуацій;

         Таким чином, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення з усіх питань, прийняли одноголосне рішення.

 

Прес – служба райдержадміністрації 

         

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"