Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Інформаційно-розяснювальна робота інспекторів праці Управління Держпраці з роботодавцями області триває

З метою попередження порушень законодавства про працю, інспектори праці Управління Держпраці у Житомирській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу як  у приміщенні Управління Держпраці під час прийому громадян, так і під час участі у роботі комісій з питань погашення заборгованості, легалізації, зайнятості, відвідувань роботодавців, семінарів, лекцій, тощо.

Фахівці Управління Держпраці продовжують практику відвідування суб’єктів господарювання Житомирської області. Роботодавців та найманих працівників інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, проводять бесіди щодо останніх змін у трудовому законодавстві, гарантій забезпечення права громадян на працю, державних гарантій в оплаті праці, пільг та компенсацій працівникам призваних на військову службу. Проводять роз’яснювальну роботу щодо неоформлених належним чином трудових відносин, які призводять до негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентують на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед державою та своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

Управління Держпраці у Житомирській області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися, безпосередньо, до фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за адресою м. Житомир, вул. Шевченка, 18-А, зателефонувати (0412) 34-68-70 або відправити повідомлення електронною поштою  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Прес-служба УправлінняДержпраці у Житомирськійобласті

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"