Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про проект «Аграрні розписки в Україні» говорили під час семінару в райдержадміністрації

                У середу, 31 січня 2018 року, у малій залі райдержадміністрації відбувся семінар – тренінг за участю голови райдержадміністрації Едуарда Томашевськаго, заступника голови райдержадміністрації Людмили Димидюк, фермерів і сільгоспвиробників Бердичівського району.

         Голова райдержадміністрації виступив зі вступним словом і представив присутнім представників компаній партнерів проекту «Аграрні розписки в Україні».

Зустрілися за круглим столом з аграріями району координатор проекту в Житомирській області Андрій Черниш, який презентував проект, розповів про шляхи взаємодії та співпраці, а також про покращення доступу до фінансування аграрного сектору та Анастасія Матвєєва  - менеджер ПП ОККО – Бізнес Контракт. Остання, у свою чергу, повідомила про форвардну програму в рамках проекту.

«Аграрні розписки – це новий механізм залучення коштів для ведення агробізнесу» - повідомив в рамках навчального семінару  керівник проекту. Також він надав консультації сільгоспвиробникам, відповів на поставлені ними запитання.

Довідково:Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні. Відкриття Проекту в Житомирській області відбулося у середині січня цього року. Загалом, з 2018 року Проект розпочинає роботу у всіх регіонах України. У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин із кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.

 

Прес – служба райдержадміністрації

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"