Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Перша леді України привітала учнів із відкриттям медіатеки у Гришківецькій гімназії

Дружина Президента Марина Порошенко поспілкувалась в режимі онлайн із учнями Гришківецької гімназії та привітала їх із відкриттям сучасної медіатеки. Це вже сьома бібліотека нового зразка в області.

Онлайн спілкування відбулось сьогодні, 31 січня, під час робочого візиту Першої леді України до Житомирщини.

«Я неймовірно щаслива від того, що вам приємно та затишно у новій медіатеці. Це той простір, де ви зможете знайти нових друзів, поділитися цікавою інформацією, допомогти один одному вивчити уроки. У майбутньому ви будуватимете нашу Україну. І саме зараз ви отримуєте ті якісні знання, які вам потім знадобляться у житті. Вітаю вас та сподіваюсь, що ви задоволені і якістю навчання, і умовами, які зараз є у вашій школі», – зазначила Марина Порошенко.

У квітні 2017 року Марина Порошенко презентувала проект медіатеки, і вже цього року у школах області обладнали 7 сучасних бібліотек.

Учні Гришківецької гімназії Бердичівського району розповіли Дружині Президента, що у новій сучасній медіатеці завдяки вільному доступу до Інтернету можна знайти потрібну інформацію, провести цікаво та весело час на перервах, поспілкуватись із друзями. А також провели квест «Мандруємо Україною».

Медіатека у Гришковецькій гімназії стала інтерактивним центром закладу. Це дасть можливість користуватись електронними книгами, інтерактивними програмами для вивчення іноземних мов, переглядати навчальні фільми тощо.

Нагадаємо, що Марина Порошенко та Геннадій Зубко у Житомирі ініціювали старт проекту створення Інклюзивно-ресурсних центрів в області, а у вересні минулого року Перша леді України Марини Порошенко відкрила новостворену Медіатеку у Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського.

Довідково: В рамках пілотного проекту «Нова українська школа» Гришковецька гімназія стала однією зі шкіл Житомирської області, в якій  створюється новий освітній простір.

На облаштування медіатеки використали майже 282,5 тис. грн із коштів Державного фонду регіонального розвитку. У 2017 році у приміщенні зробили сучасний ремонт, придбали техніку – 4 ноутбуки, 1 smart-TV, 1 багатофункціональний пристрій, мішки-крісла. Крім цього, на облаштування медіатеки залучили кошти освітньої субвенції у розмірі 59,4 тис. грн, за які придбали меблі – стелажі, столи та стільці.

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"