Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Вечір благодійності і добра у райдержадміністрації

У великій залі Бердичівської райдержадміністрації, 25 січня 2018 року, у Тетянин день, зібралися громадяни Бердичівського району. Серед присутніх багатодітні родини, одинокі матері, діти учасників антитерористичної операції, переселенці зі східних областей України, діти з обмеженими функціональними можливостями.

А зібралися вони тут не випадково. З новорічно – різдвяними святами та з днем Тетяни їх привітали голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Софія Томашевська та постійний благодійник у Бердичівському районі, пастор християнської церкви «Вефіль» Юрій Волошин, який вручив вищевказаним категоріям громадян району благодійну допомогу.

Від очільників району звучали слова вітань на адресу гостей заходу, а також вдячності за доброту і щедрість душі - для благодійника. Працівники центру культури і дозвілля підготували концертну програму.

Юрій Волошин коротко розповів, як благодійна допомога потрапила із Швеції до України завдяки місії «SAMhyalp», з якою він і його християнська громада співпрацюють уже більше 10 років. «Усі коробки з продуктовими наборами оплатили і відправили шведські сім’ї. Загалом, за період різдвяних свят було роздано близько 800 таких наборів  в Україні і 4000 в Сербії, Молдові, Болгарії та Литві».

Вітання зі святами і побажання миру  Юрій Волошин передав від закордонних друзів, а від себе особисто побажав усім добробуту, радості, усмішок і Божого благословення.

 

Прес – служба райдержадміністрації

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"