Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Уряд очікує від громадськості чіткої позиції щодо підтримки положень Угоди про асоціацію, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

 

країнський Уряд очікує від громадянського суспільства відповідальної участі і підтримки урядових зусиль щодо реалізації завдань, передбачених Угодою про асоціацію. Таку думку висловила Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з представниками української сторони Платформи громадянського суспільства (УСПГС).

 

Віце-премʼєр-міністр подякувала представникам громадянського суспільства за проведену роботу щодо оцінки стану реалізації Угоди про асоціацію, результатом якої став звіт УСПСГ.

 

«Ця зустріч дозволяє нам підсумувати нашу спільну з громадськістю роботу протягом року по імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Вона також нагадала про низку важливих рішень Уряду щодо виконання Угоди, зокрема, про комплексний План заходів з виконання Угоди. Віце-премʼєр-міністр наголосила на тому, що 2017-й рік загалом був присвячений роботі Уряду над впровадженням правових та інституційних основ виконання Угоди про асоціацію. Саме цього року завершилося налагодження повноцінної роботи двосторонніх органів асоціації.

 

«Тепер, коли всі механізми, передбачені Угодою, можуть працювати у повному обсязі, ми маємо присвятити наступний рік їх ефективному використанню», – додала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Коментуючи представлений звіт, що готувався УСПГС протягом кількох місяців, Віце-премʼєр-міністр зазначила, що він, на жаль, не відображає повністю реальної картини імплементації положень Угоди на сьогодні, оскільки низка важливих актів та заходів не була відображена у звіті.

 

Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що імплементація положень Угоди про асоціацію є дуже динамічним процесом, який постійно розвивається.

 

Окрім цього, на думку Віце-премʼєр-міністра, надзвичайно важливою є згуртованість Уряду та громадськості у контексті ефективної імплементації Угоди і протидії ухваленню популістських рішень у Парламенті.

 

«Можу сказати напевно, нам (Уряду) інколи бракує того, щоб громадянське суспільство мало свідоме і чітке розуміння, що таке євроінтеграція, аби аргументувати необхідність просування у Парламенті законодавчих змін, які б не суперечили духу та літері Угоди про асоціацію», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Підсумовуючи, Віце-премʼєр-міністр наголосила на тому, що Уряд очікує від громадянського суспільства чіткої позиції у підтримці пріоритетності виконання Угоди про асоціацію та дотримання її положень.

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"