Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Свято Миколая зустріли у Бердичівському районі

 

Чарівну казку, чудовий настрій та незабутні враження отримала малеча Бердичівського району, побувавши на святі до Дня Святого Миколая.

         У фойє Бердичівської районної адміністрації маленьких гостей зустрічав сам дідусь Миколай, який розпитував малечу про добрі справи та вручав подаруночки за віршик чи пісеньку, яку дітлахи приготували для нього.

         Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви і є покровителем і заступником дітей. Саме тому з особливим нетерпінням діти чекають на нього - бо для них, то означає сюрпризи,  веселе свято і подарунки.

Саме таким воно видалося 19 грудня 2017 року. У великій залі райдержадміністрації панувала казкова атмосфера. Артисти Бердичівського районного Центру культури і дозвілля підготували неймовірно цікаву казку «Аліса в країні чудес». Захоплюючий сюжет, оригінальна артистична гра поглинула глядачів у світ добра і любові та подарувала гарний настрій.

По завершенню казки на малечу чекала розважальна програма. Діти мали змогу брати участь у різноманітних конкурсах і змаганнях, відгадували загадки, танцювали із героями казки і Миколаєм та отримували за участь призи.

         Зі святом привітали малечу та їх батьків голова районної ради Софія Томашевська та перший заступник – начальник управління фінансів  райдержадміністрації Тетяна Войцахівська.     За сприяння районної держаної  адміністрації та народного депутата Олександра Ревеги усі запрошені діти отримали солодкі подарунки.

        

        

         Прес – служба райдержадміністрації

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"