Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Як вшанували невтомну працю педагогів  Бердичівського району

                Своє професійне свято освітяни району, як і всієї України,  відзначали 01 жовтня 2017 року. Урочистості з цієї нагоди в районі відбулися у вівторок, 03 жовтня.

         До ошатно прибраної  зали Бердичівської райдержадміністрації прибули директори шкіл, завідувачі дошкільними навчальними закладами, вчителі і вихователі. Привітали почесну когорту освітян голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська. Керівники району вручили усім директорам шкіл Подяки від адміністрації і ради, привітали зі святом щирими, теплими словами, словами безмежної вдячності за невтомну працю. Також приємним сюрпризом стало оголошення від керівництва району про нарахування і виплату премії до Дня працівників освіти. Подарунки також отрималишколи району за перемогу у Спартакіаді серед школярів 2016-2017 навчального року – спортивні м’ячі. 

            Від імені депутата Верховної Ради Олександра Ревеги Софія Томашевська вручила Подяки і грошові нагороди працівникам навчальних закладів. Також вітання винуватці свята приймали і від  начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Деліу.

       Голови сільських та селищної рад від свого імені та від керівництва району щиро привітали з Всеукраїнським Днем дошкілля завідувачів дошкільних закладів. Їм також вручили Грамоти і  Подяки.

         Приємні враження та гарний настрій усім присутнім дарували хореографічні номери від дитячого танцювального колективу «Перлинки», виступ вихованців клубу «Тангуера», хітові  музичні композиції від творчих колективів районного Центру культури і дозвілля та  музичний дарунок від Руслана Крижанівського -  запальний хіт, який виконав на  саксофоні.

 

         Прес – служба райдержадміністрації 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"