Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Як вшанували невтомну працю педагогів  Бердичівського району

                Своє професійне свято освітяни району, як і всієї України,  відзначали 01 жовтня 2017 року. Урочистості з цієї нагоди в районі відбулися у вівторок, 03 жовтня.

         До ошатно прибраної  зали Бердичівської райдержадміністрації прибули директори шкіл, завідувачі дошкільними навчальними закладами, вчителі і вихователі. Привітали почесну когорту освітян голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська. Керівники району вручили усім директорам шкіл Подяки від адміністрації і ради, привітали зі святом щирими, теплими словами, словами безмежної вдячності за невтомну працю. Також приємним сюрпризом стало оголошення від керівництва району про нарахування і виплату премії до Дня працівників освіти. Подарунки також отрималишколи району за перемогу у Спартакіаді серед школярів 2016-2017 навчального року – спортивні м’ячі. 

            Від імені депутата Верховної Ради Олександра Ревеги Софія Томашевська вручила Подяки і грошові нагороди працівникам навчальних закладів. Також вітання винуватці свята приймали і від  начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Деліу.

       Голови сільських та селищної рад від свого імені та від керівництва району щиро привітали з Всеукраїнським Днем дошкілля завідувачів дошкільних закладів. Їм також вручили Грамоти і  Подяки.

         Приємні враження та гарний настрій усім присутнім дарували хореографічні номери від дитячого танцювального колективу «Перлинки», виступ вихованців клубу «Тангуера», хітові  музичні композиції від творчих колективів районного Центру культури і дозвілля та  музичний дарунок від Руслана Крижанівського -  запальний хіт, який виконав на  саксофоні.

 

         Прес – служба райдержадміністрації 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"