Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Подолати наслідки градопаду у Бердичівському районі допомагають виробники хризотил -  азбестових виробів

         У  п’ятницю, 29 вересня 2017 року,  Асоціація «Українське Хризотилове Об’єднання», до складу якого увійшли 6 виробників,  доставила 900 листів шиферу для заміни покрівлі закладів освіти району, яка була пошкоджена в результаті сильного граду та дощу у вересні 2017 року.

         «Важко залишатися осторонь, коли внаслідок складних погодних умов без даху над головою залишились тисячі людей. Тому підприємствами-членами Асоціації було прийнято рішення направити 900 листів шиферу для заміни покрівлі на соціально-значущих об’єктах, які найбільше постраждали»- прокоментував подію виконавчий директор Асоціації «Українське Хризотилове Об’єднання» Петро Пожарко. Він додав: «З повною впевненістю можу сказати, що члени Асоціації ніколи не наживатимуться на людському горі і ні в якому разі не підніматимуть ціни для дилерів і торгових компаній».

         Генеральний директор ТОВ «Завод «Дніпровська хвиля» Юрій Торосян сказав: «Не залишила байдужим та новина, що на Бердичівщині пройшла страшна стихія і завдала людям стільки горя. Також вразило і те, що найменші мешканці, наше майбутнє – діти потрапили в умови, при яких незручно навчатися».

         Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський зазначив: «Першими протягнули руку допомоги Асоціація «Українське Хризотилове Об’єднання».  Уже зранку, після випаду граду, зі мною зв’язався Петро Пожарко і запропонував  допомогу.  Декілька днів ми спілкувалися телефоном, і ось – матеріали для перекриття даху заводи – виробники і водночас члени Асоціації доставили прямісінько сюди. Сказати слова вдячності – це нічого не сказати. Адже це дійсно благородний вчинок. Ми вдячні усім, хто готовий допомогти».

         Слова вдячності для благодійників висловила голова районної ради Софія Томашевська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу, директор Скраглівської ЗОШ Олена Франчук та учнівська громада. Діти вручили гостям цінні подарунки і подарували свої щирі, сповнені добра посмішки. Юрій Торосян, в свою чергу, також зробив дітям приємний сюрприз. Він за власний кошт придбав для учнів гостинці – канцелярське приладдя та солодощі.

        

 

Прес – служба райдержадміністрації 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"