Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

                Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський скликав позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному питання щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  природного характеру, яка виникла в результаті випаду опадів у вигляді крупного граду (діаметр 20 мм і більше), що пройшли 21 вересня 2017 року і призвела до пошкоджень будівель та споруд на території Бердичівського району.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ і НС Едуард Томашевський зазначив, що в результаті    виникнення даної надзвичайної ситуації, відбулося руйнування окремих конструктивних елементів та покрівель в кількості більше  1300 од., порушенно нормальні умови життєдіяльності населення в кількості більше 2000 осіб та завдано значних матеріальних збитків, остаточна сума яких уточнюється.

      З урахуванням усіх пропозицій, члени комісії вирішили: визначити ситуацію, що склалася, надзвичайною ситуацією місцевого рівня; ввести режим підвищеної готовності для підприємств, установ та організацій, які залучаються для ліквідації наслідків НС та привести органи управління і сили цивільного захисту району в режим підвищеної готовності, забезпечити проведення відновлювальних робіт у вихідні дні.

     Наразі, відповідними органами приймаються заяви від населення, щодо отримання допомоги на відновлення пошкоджених будівель, підраховується потреба у матеріалах і засобах на відновлення об’єктів соціальної сфери та необхідна сума коштів.

          Служби, які задіяні у ліквідації наслідків стихії, працюють у посиленому режимі.

        

Прес – служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"