Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

                Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський скликав позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному питання щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  природного характеру, яка виникла в результаті випаду опадів у вигляді крупного граду (діаметр 20 мм і більше), що пройшли 21 вересня 2017 року і призвела до пошкоджень будівель та споруд на території Бердичівського району.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ і НС Едуард Томашевський зазначив, що в результаті    виникнення даної надзвичайної ситуації, відбулося руйнування окремих конструктивних елементів та покрівель в кількості більше  1300 од., порушенно нормальні умови життєдіяльності населення в кількості більше 2000 осіб та завдано значних матеріальних збитків, остаточна сума яких уточнюється.

      З урахуванням усіх пропозицій, члени комісії вирішили: визначити ситуацію, що склалася, надзвичайною ситуацією місцевого рівня; ввести режим підвищеної готовності для підприємств, установ та організацій, які залучаються для ліквідації наслідків НС та привести органи управління і сили цивільного захисту району в режим підвищеної готовності, забезпечити проведення відновлювальних робіт у вихідні дні.

     Наразі, відповідними органами приймаються заяви від населення, щодо отримання допомоги на відновлення пошкоджених будівель, підраховується потреба у матеріалах і засобах на відновлення об’єктів соціальної сфери та необхідна сума коштів.

          Служби, які задіяні у ліквідації наслідків стихії, працюють у посиленому режимі.

        

Прес – служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"