Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Свято у дитячих закладах Бердичівського району

         Приємна подія сталася у п’ятницю, 15 вересня 2017 року, у Скраглівському дошкільному навчальному закладі «Дошколярик» та  Осиківському дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок».

         У Скраглівському закладі урочисто було відкрито нову групу для дітей раннього віку. На свято були запрошені і завітали депутат Верховної Ради України Олександр Ревега, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Софія Томашевська, начальник відділу освіти Оксана Деліу, голова Скраглівської сільської ради Олександр Рубан, настоятель храму отець Андрій.

         Відкриття групи –  завжди велике і яскраве свято, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала можливість переступити поріг у дитячий казковий світ.

         Така змога стала реальністю завдяки сприяння депутата Верховної Ради Олександра Ревеги, який залучив кошти з державного бюджету, також були виділені кошти з районного і сільського бюджетів, залучені кошти меценатів та кошти батьківського фонду.

         Спільні дії і прагнення районної влади і небайдужих людей дали свій результат. Вихованці дитячого садка вітали тих, хто приклав чимало зусиль для відкриття групи і піклується за долю малечі, піснею і танцями, віршами і вдячними посмішками.

         Всі присутні прибули на свято з теплими словами  і щирими побажаннями для малечі, батьків, вихователів і всього колективу закладу. Оченята дітей світилися радістю ізадоволенням, а очі батьків - вдячністю.

         Право урочисто перерізати стрічку було надано почесним гостям свята та вихованцям закладу, а настоятель храму освятив приміщення, благословив дітей і всіх присутніх та подарував у нову групу ікону Божої Матері.

         Завдяки створенню групи,25дітей  отримали можливість відвідувати дитячий садок, а батьки реалізувати право на працю.

         Не менш радісними були оченята вихованців Осиківського дитячого навчального закладу «Дзвіночок». Тут було відремонтовано кімнати для перебування дітей та санвузли. Зокрема, замінено вікна на металопластикові конструкції, виконано електромонтажні роботи, замінено систему водопостачання та підключено електричні водонагрівачі, за сучасним зразком облаштовано туалетні кімнати.

  

         Такі оновлення відбулися завдяки тісній співпраці районної влади та народного депутата України і залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

         Місцева малеча відтепер матиме комфортні умови перебування у закладі, а головне відчуватиме, що дорослі пам’ятають і турбуються про них.

 

Прес – служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"