Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На засіданні комісії ТЕБ і НС  обговорили важливі питання

         У четвер, 14 вересня 2017 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове    засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

        Едуард Євгенович - голова комісії, ознайомив з порядком денним засідання членів комісії і запрошених та озвучив ряд питань для розгляду. 

         Зокрема, на засіданні були розглянуті такі питання: 1. Про технічний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, вентиляційних та димових каналів; 2. Про незадовільний технічний стан гідротехнічних споруд, водойм площею 33,2788 га. та 3,2 га в с. Мартинівка, Райгородецької сільської ради; 3. Про безпекуексплуатаціїкотелень в загальноосвітніхнавчальних закладах району; 4. Про  стан утримання та експлуатації захисних споруд, що розташовані за адресою: м. Бердичів, вул. Житомирська, 85 (рай. поліклініка) та м. Бердичів, вул. Санаторна (ЦРЛ); 5. Про загрозу виникнення терористичних актів  на водних об’єктах Бердичівського району; 6. Про стан протипожежного захисту закладів охорони здоров’я; 7. Про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2017/18 року.

         Члени комісії заслухали доповідачів з вищевказаних питань, обговорили всі можливі шляхи і засоби вирішення проблемних питань з дотриманням норм і правил пожежної безпеки, експлуатації газових мереж і водних об’єктів, усунення недоліків в утриманні захисних споруд, а також вирішили затвердити заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час осінньо – зимового пожежонебезпечного періоду.

         З урахуванням усіх пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, членами комісії прийняті одноголосні рішення.

 

 

Прес – служба райдержадміністрації 

 

                        

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"