Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На засіданні комісії ТЕБ і НС  обговорили важливі питання

         У четвер, 14 вересня 2017 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове    засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

        Едуард Євгенович - голова комісії, ознайомив з порядком денним засідання членів комісії і запрошених та озвучив ряд питань для розгляду. 

         Зокрема, на засіданні були розглянуті такі питання: 1. Про технічний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, вентиляційних та димових каналів; 2. Про незадовільний технічний стан гідротехнічних споруд, водойм площею 33,2788 га. та 3,2 га в с. Мартинівка, Райгородецької сільської ради; 3. Про безпекуексплуатаціїкотелень в загальноосвітніхнавчальних закладах району; 4. Про  стан утримання та експлуатації захисних споруд, що розташовані за адресою: м. Бердичів, вул. Житомирська, 85 (рай. поліклініка) та м. Бердичів, вул. Санаторна (ЦРЛ); 5. Про загрозу виникнення терористичних актів  на водних об’єктах Бердичівського району; 6. Про стан протипожежного захисту закладів охорони здоров’я; 7. Про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2017/18 року.

         Члени комісії заслухали доповідачів з вищевказаних питань, обговорили всі можливі шляхи і засоби вирішення проблемних питань з дотриманням норм і правил пожежної безпеки, експлуатації газових мереж і водних об’єктів, усунення недоліків в утриманні захисних споруд, а також вирішили затвердити заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час осінньо – зимового пожежонебезпечного періоду.

         З урахуванням усіх пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, членами комісії прийняті одноголосні рішення.

 

 

Прес – служба райдержадміністрації 

 

                        

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"