Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбувся семінар з головами і секретарями сільських та селищної рад

         Під час проходження семінару – навчання з сільськими головами, секретарями сільських та селищної рад Бердичівського району і Семенівської ОТГ було розглянуто різнопланові питання, що безпосередньо стосуються життєдіяльності району.

    Головуючий під час семінару голова райдержадміністрації Едуард Томашевський ознайомив  присутніх з порядком денним семінару і розпочав його.          Про виконання бюджету за 8 місяців 2017 року доповіла перший заступник голови, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська, яка  повідомила про фінансову ситуацію  в районі.

         У ході семінару, з представниками органів місцевого самоврядування обговорили наступні питання:  про порядок ведення військового обліку у виконкомах сільських та селищної рад та про набір на службу до Державної прикордонної служби; про установку приладів обліку газу в ДНЗ району; про сплату оренди за землю; про створення евакуаційних комісій сільських рад і стан готовності захисних споруд до перевірки Державною службою з надзвичайних ситуацій; про належне подання органами реєстрації інформації про громадян України, яким виповнилось 18 років та про дотримання інструкції з діловодства під час створення документів.

         Про зміни у порядку надання субсидій населенню доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Логвінчук, яка повідомила про відповідальність субсидіанта за недостовірно подані дані до органу соціального захисту.

         Ще одним важливим питанням, яке було винесено на обговорення – питання організації діяльності та можливість влаштування мешканців населених пунктів району до Бердичівського геріатричного пансіонату.

         Голова райдержадміністрації, керівники відділів і структурних підрозділів надали змістовну інформацію учасникам семінару – навчання з запропонованих питань, усі разом обговорили ситуації та шляхи вирішення важливих питань.

 

Прес – служба райдержадміністрації

        

         

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"