Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Виїзний прийом громадян у селі Скраглівка

                У середу, 13 вересня 2017 року, голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська  провели  виїзний прийом громадян у селі Скраглівка Бердичівського району.

         Участь у виїзному прийомі також взяли начальник управління Держгеокадастру у Бердичівському районі О. Вигівський, в.о.  директора Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А. Архіпов, голова сільської ради О. Рубан, представники відділів та управлінь  райдержадміністрації та об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.      

         У ході прийому, до керівників району та спеціалістів з фахових питань, були направлені звернення від жителів села Скраглівка. Людей цікавили різнопланові питання: про земельні наділи (паї) та можливість їх отримання і належного оформлення, про соціальні виплати малозабезпеченим сім’ям та допомогу на дітей, вирішення соціально – побутових питань. З питаннями до голів райдержадміністрації і районної ради  звернулися також і директор місцевої школи, завідувач дитячого дошкільного навчального закладу та амбулаторії. Керівники озвучили свої питання, що стосувалися покращення матеріально – технічної бази та поточного ремонту будівель і приміщень.

         Слід зазначити, що всі звернення громадян були розглянуті, а заявникам надані вичерпні  відповіді і роз’яснення.           Надалі виїзні прийоми керівництва району проводитимуться у всіх громадах Бердичівщини.

 

 

 Прес – служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"