Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Виїзний прийом громадян у селі Скраглівка

                У середу, 13 вересня 2017 року, голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська  провели  виїзний прийом громадян у селі Скраглівка Бердичівського району.

         Участь у виїзному прийомі також взяли начальник управління Держгеокадастру у Бердичівському районі О. Вигівський, в.о.  директора Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А. Архіпов, голова сільської ради О. Рубан, представники відділів та управлінь  райдержадміністрації та об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.      

         У ході прийому, до керівників району та спеціалістів з фахових питань, були направлені звернення від жителів села Скраглівка. Людей цікавили різнопланові питання: про земельні наділи (паї) та можливість їх отримання і належного оформлення, про соціальні виплати малозабезпеченим сім’ям та допомогу на дітей, вирішення соціально – побутових питань. З питаннями до голів райдержадміністрації і районної ради  звернулися також і директор місцевої школи, завідувач дитячого дошкільного навчального закладу та амбулаторії. Керівники озвучили свої питання, що стосувалися покращення матеріально – технічної бази та поточного ремонту будівель і приміщень.

         Слід зазначити, що всі звернення громадян були розглянуті, а заявникам надані вичерпні  відповіді і роз’яснення.           Надалі виїзні прийоми керівництва району проводитимуться у всіх громадах Бердичівщини.

 

 

 Прес – служба райдержадміністрації

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"