Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

День медика: вшанували тих, хто щоденно рятує людське життя!

         Напередодні Дня медичного працівника, яке цього року Україна відзначатиме 18  червня, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації вітали з професійним святом представників медичної галузі району.          

         Зі святкової сцени лунали щирі слова привітань від керівництва району на адресу працівників Бердичівської центральної районної лікарні, КУ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" та Бердичівської районної стоматологічної поліклініки.

         Заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк та голова районної ради Максим Самчик вручили найкращим представникам медичної галузі району Почесні грамоти, квіти та грошову винагороду за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі Бердичівщини  та з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

         Почесними грамотами та грошовою премією від імені депутата Верховної Ради Олександра Ревеги представників медицини нагородила його помічник Софія Томашевська. Керівники медичних установ також зі щирістю вітали своїх колег, відзначили їх Почесними грамотами, подяками, квітами і подарунками. Не забули привітати і завітали на урочистості  представники Ощадного банку та Райфайзенбанк «Аваль», а також голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк.

         Пліч – о пліч з  лікарями на захисті  людського здоров’я та життя стоятьмедичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти, санітари.Святкова зала була  вщент наповнена людьми, які займають ці посади. Усміхнені обличчя, гарний настрій та позитивні враження для них дарували працівники культури району, артисти районного Центру культури і дозвілля, дитячий танцювальний колектив «Перлинки», військовий духовий оркестр 26 - ї артилерійської бригади.

            Дорогі медики! Від щирого серця бажаємо вам успіхів та натхнення в нелегкій і водночас шляхетній праці, яку Ви обрали. Адже, як казав Гіппократ, «Медицина воістину є найблагороднішимз  усіх мистецтв». Ще раз вітаємоВас зі святом і бажаємотворчої наснаги, щастя, тепла та затишку в родині!

Прес – служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"