Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вітання голови Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевського з Днем медичного працівника!

Шановні працівники медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за невтомну працю та щире і відкрите серце.

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це є головним. Ми насправді щасливі лише тоді, коли наші рідні і близькі здорові. Переконаний, що Ваша відданість справі і професійність завжди поєднуватимуться із щирим милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.

Тож, з нагоди професійного свята -  Дня медичного працівника, дозвольте, шановні, привітати Вас словами вдячності за Вашу благородну працю. Успіхів Вам у цій нелегкій справі! Щирої вдячності від пацієнтів, визнання важливості Вашої праці у суспільстві, невтомності і бажання творити добро.

Нехай у Ваших домівках завжди панують  мир, щастя, благополуччя і добробут.Бажаю міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, добра, достатку, родинного затишку.

Зі  святом Вас!

З повагою

Голова Бердичівської районної

державної адміністрації                                                 Е.Є. Томашевський

Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"