Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Блискавичний дебют на європейській арені команди з хокею на траві «СТАРТ» Бердичівського району

         Збірна команда з хокею на траві «СТАРТ» Бердичівського району уже багато років поспіль прославляє свій район не тільки на теренах України, а  і  у сусідніх державах. Спортсмени неодноразово брали участь у міжнародних турнірах та  турнірах на території України, з яких часто привозили і срібло і золото.

         Цього разу хлопці із «СТАРТу» взяли участь у Європейській світовій лізі, до якої готувалися досить серйозно і наполегливо.  Наша команда грала у дивізіоні Кубку європейських чемпіонів Челенджер IV, який проходив у Cловенії.

         На груповому етапі суперниками українців були Floriana Young Stars HC (Мальта), HK Triglav Predanovci (Словенія) та Napeos Apollon HC (Греція).

         У першій грі українці переграли греків 4:0 (голи забивали Мазуркевич, Цима, Каплинський та Нечепа). У другій проти наших хокеїстів не встояли господарі – 6:2 (Музичук, Цима, Мазуркевич - 2, Каплинський, Шурабура). В третьому матчі не встояли мальтійці – 5:3 (Цима, Мазуркевич-2, Нечепа, Рудницький).

         У вирішальному матчі команда «СТАРТ»  обіграли фінську команду Seinäjoki United 7:0 (Мокрицький, Музичук, Мазуркевич – 3, Каплинський, Нечепа).Таким чином, наступного сезону віце-чемпіон України буде грати у дивізіоні Челенджер III.

         Як і завжди, наші спортсмени показали висококласну гру. Завдячуючи їх майстерності, вправності, швидкісному темпу гри, добрій фізичній підготовці,  їм  вдалося посісти почесне перше місце. Перемога команди – це спільна заслуга, але варто відзначити і Дем’яна Мазуркевича, якого визнали кращим бомбардиром турніру  (забив 8 голів) та нагородили відповідними відзнаками.

         Слід сказати і про спонсорів, які надали допомогу команді і уможливили їх поїздку на чемпіонат. Це Житомирська обласна державна адміністрація, в особі начальника управління  у справах сім’ї, молоді і спорту Світлани Гресь, відділення національного олімпійського комітету України в Житомирській області, Бердичівська районна державна адміністрація, Бердичівська районна рада, Гришковецька селищна рада, депутат районної ради Габріел Мкртчян.

         06 червня 2017 року переможців чемпіонату радо зустріли та привітали з блискавичною перемогою керівництво району, громада селища Гришківці, рідні і близькі спортсменів.

 

Прес – служба райдержадміністрації

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"