Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ДЖУРА-2017

Головним напрямом виховної роботи Гришковецької гімназії є патріотичне виховання, метою якого є формування в учнів національно-патріотичних переконань, високих моральних якостей, виховання нового покоління України у дусі відданості Вітчизні та її народу.

У травні цього року загін джур Гришковецької гімназії «Козацький дозор» із честю виборов І місце на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Ця перемога стала вирішальною у підготовці команди до обласного етапу гри.

З 29 по 31 травня 2017 року відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання розпочиналися конкурсом «Впоряд», який проходив на майдані ім. Корольова в м. Житомир.

Далі усі команди організованою колоною рушили до лісового масиву с. Зарічани, де і відбувалися основні змагання. До кінця першого дня відбулися змагання «Відун» і «Ватра». Ввечері для дітей була організована розважальна концертна програма та дискотека.

Наступного дня відбулися змагання зі «Спортивно-туристської смуги перешкод», «Рятівник» та «Стрільба», в якому наша команда зайняла перше місце, а Попик Анна – перше місце в індивідуальному заліку.

Протягом усіх днів змагань проходив конкурс «Таборування», результати якого стали відомі тільки перед закриттям змагань, яке відбулося 31 травня.

Багато перешкод довелося подолати юним джурам – фізичних та моральних. Це і особливості перебування в лісовому таборі, де необхідно було забезпечити і безпечний нічліг, і здорове харчування, а головне, – збереження прапора. Незважаючи ні на що, команда Гришковецької гімназії «Козацький дозор» зайняла високе 5 місце в загальному заліку із 30 команд Житомирської області і гідно представила Бердичівський район на обласних змаганнях!

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"