Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ДЖУРА-2017

Головним напрямом виховної роботи Гришковецької гімназії є патріотичне виховання, метою якого є формування в учнів національно-патріотичних переконань, високих моральних якостей, виховання нового покоління України у дусі відданості Вітчизні та її народу.

У травні цього року загін джур Гришковецької гімназії «Козацький дозор» із честю виборов І місце на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Ця перемога стала вирішальною у підготовці команди до обласного етапу гри.

З 29 по 31 травня 2017 року відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання розпочиналися конкурсом «Впоряд», який проходив на майдані ім. Корольова в м. Житомир.

Далі усі команди організованою колоною рушили до лісового масиву с. Зарічани, де і відбувалися основні змагання. До кінця першого дня відбулися змагання «Відун» і «Ватра». Ввечері для дітей була організована розважальна концертна програма та дискотека.

Наступного дня відбулися змагання зі «Спортивно-туристської смуги перешкод», «Рятівник» та «Стрільба», в якому наша команда зайняла перше місце, а Попик Анна – перше місце в індивідуальному заліку.

Протягом усіх днів змагань проходив конкурс «Таборування», результати якого стали відомі тільки перед закриттям змагань, яке відбулося 31 травня.

Багато перешкод довелося подолати юним джурам – фізичних та моральних. Це і особливості перебування в лісовому таборі, де необхідно було забезпечити і безпечний нічліг, і здорове харчування, а головне, – збереження прапора. Незважаючи ні на що, команда Гришковецької гімназії «Козацький дозор» зайняла високе 5 місце в загальному заліку із 30 команд Житомирської області і гідно представила Бердичівський район на обласних змаганнях!

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"