Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги бізнес-кіл та підприємств району!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у виставково-ярмаркових заходах

в Ірані!!!

 

З 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу «JaamJetPars» проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AERPOPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами у галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування.

 Контактна інформація компанії “JaamJetPars”: комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі. Тел./факс: (+9821) 888-83-920. Веб-сайт: www.jaamjetpars.com, e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;з 18 по 20 вересня 2017 року на території комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме четверта виставка біотехнологій Ірану “BIO-IRAN-2017” (www.irbiotech.com).

До участі у заході запрошуються підприємства установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями.

У разі зацікавленості звертатися до директора компанії “Теджарат Хушманд Хірад” (TejaratHoushmandHirad) пана Хасана Гасемі (Mr. HassanGhasemi), тел.: (+9821) 664-21-621;

З 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-а Міжнародна виставка “IRANMETAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани). Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.

З 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок). Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.

У разі зацікавленості щодо участі у даному заході просимо до 12.09.2017 року поінформувати сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 13 або на електронну адресу: 02740758@mail.gov.ua

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"