Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги бізнес-кіл та підприємств району!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у виставково-ярмаркових заходах

в Ірані!!!

 

З 15 по 17 вересня 2017 року в Тегеранському міжнародному виставковому центрі компанія з авіаційного сервісу «JaamJetPars» проводитиме Другу Міжнародну виставку в галузі виробництва літальних апаратів для цивільної авіації “AERPOPERSIA”, яка націлена на розширення прямих зв’язків з підприємствами у галузі авіаційної промисловості, ремонту та технічного обслуговування.

 Контактна інформація компанії “JaamJetPars”: комерційний директор з питань зовнішніх зв’язків пан Намазі. Тел./факс: (+9821) 888-83-920. Веб-сайт: www.jaamjetpars.com, e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;з 18 по 20 вересня 2017 року на території комплексу Мосалла Імама Хомейні проходитиме четверта виставка біотехнологій Ірану “BIO-IRAN-2017” (www.irbiotech.com).

До участі у заході запрошуються підприємства установи та організації, діяльність яких пов’язана з розвитком та використанням біотехнологій для налагодження зв’язків та партнерських відносин з іранськими установами та компаніями.

У разі зацікавленості звертатися до директора компанії “Теджарат Хушманд Хірад” (TejaratHoushmandHirad) пана Хасана Гасемі (Mr. HassanGhasemi), тел.: (+9821) 664-21-621;

З 25 по 28 жовтня 2017 року проходитиме 16-а Міжнародна виставка “IRANMETAFO” (металургія, гірничодобувна та мінеральна промисловість, лиття, промисловість кольорових металів, вогнетривкі матеріали, пов’язані проекти та клапани). Інформація про захід міститься на сайті: www.iranmetafo.com.

З 13 по 16 січня 2018 року заплановано проведення 8-ої Міжнародної виставки “MIDEX” (дизайн інтер’єрів, архітектура, сучасний будинок). Інформація про захід міститься на сайті: http://www.midex.ir.

У разі зацікавленості щодо участі у даному заході просимо до 12.09.2017 року поінформувати сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 13 або на електронну адресу: 02740758@mail.gov.ua

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"