Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги бізнес-кіл та підприємств району!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у «Всесвітньому форумі з розвитку експорту 2017» в м. Будапешті (Угорщина)!!!

 

З24 по 26жовтня 2017 року в м. Будапешті, Угорщина, відбудеться «Всесвітній форум з розвитку експорту 2017», який може надати унікальну можливість для виходу українських компаній агропромислової сфери на світовий ринок.

Великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» відбуватимуться із залученням компаній АПК, які представлятимуть наступні напрямки:

-                     Рослинництво, виробничі та переробні технології;

-                     Зернові культури;

-                     Олійні культури.

Ділові зустрічі «B2B», які проводитимуться в рамках Форуму, покликані об'єднати зацікавлених у продажу та/або закупівлі сільськогосподарської продукції і технологій сільськогосподарських виробників, учасників зовнішньоторговельної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі, трейдерів з усього світу, а також інвесторів, які цікавляться можливостями інвестування в окремі галузі сільського господарства. Учасникам будуть створені сприятливі умови для проведення перемовин з угорськими та міжнародними компаніями, в ході яких можуть бути обговорені питання конкретного ділового співробітництва.

Агропромислові компанії, які зацікавлені у виході на міжнародний ринок, можуть заявити про свої наміри щодо участі у зустрічах «В2В» заздалегідь, шляхом заповнення Реєстраційного листа, який розміщений на веб-сторінці за адресою: http://www.intracen.org/WEDF-2017-Business-to-Business-meetings-24-and-25-October-2017/

 

Детальну інформацію щодо програми та деталі заходу можна дізнатися за адресою:http://www.intracen.org/itc/events/world-export-development-forum/.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь у відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні за наступними телефонами (044) 230-80-01, 238-64-97 або електронною поштою на                                           e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

У разі зацікавленості щодо участі у даному заході просимо поінформувати сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 21 або на електронну адресу: 02740758@mail.gov.ua

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"