Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги бізнес-кіл та підприємств району!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у «Всесвітньому форумі з розвитку експорту 2017» в м. Будапешті (Угорщина)!!!

 

З24 по 26жовтня 2017 року в м. Будапешті, Угорщина, відбудеться «Всесвітній форум з розвитку експорту 2017», який може надати унікальну можливість для виходу українських компаній агропромислової сфери на світовий ринок.

Великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» відбуватимуться із залученням компаній АПК, які представлятимуть наступні напрямки:

-                     Рослинництво, виробничі та переробні технології;

-                     Зернові культури;

-                     Олійні культури.

Ділові зустрічі «B2B», які проводитимуться в рамках Форуму, покликані об'єднати зацікавлених у продажу та/або закупівлі сільськогосподарської продукції і технологій сільськогосподарських виробників, учасників зовнішньоторговельної діяльності, оптової та роздрібної торгівлі, трейдерів з усього світу, а також інвесторів, які цікавляться можливостями інвестування в окремі галузі сільського господарства. Учасникам будуть створені сприятливі умови для проведення перемовин з угорськими та міжнародними компаніями, в ході яких можуть бути обговорені питання конкретного ділового співробітництва.

Агропромислові компанії, які зацікавлені у виході на міжнародний ринок, можуть заявити про свої наміри щодо участі у зустрічах «В2В» заздалегідь, шляхом заповнення Реєстраційного листа, який розміщений на веб-сторінці за адресою: http://www.intracen.org/WEDF-2017-Business-to-Business-meetings-24-and-25-October-2017/

 

Детальну інформацію щодо програми та деталі заходу можна дізнатися за адресою:http://www.intracen.org/itc/events/world-export-development-forum/.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь у відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні за наступними телефонами (044) 230-80-01, 238-64-97 або електронною поштою на                                           e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

У разі зацікавленості щодо участі у даному заході просимо поінформувати сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 21 або на електронну адресу: 02740758@mail.gov.ua

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"