Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги бізнес-кіл та підприємств району!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці «AGRITEQ-2017» у м. Доха (Держава Катар)!!!

 

Повідомляємо, що з 22 по 25 березня 2017 року в столиці Катару м. Доха відбудеться п’ята Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRITEQ-2017». Захід проходитиме у виставковому центрі «DohaExhibitionandConventionalCenter» під патронатом Прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Аббули бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці агропродукції, виготовленні, експлуатації, обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, питаннях фінансового, інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості.

З урахуванням попередньо запропонованих організаторами пільгових умов щодо виділення для України до 300 кв.м. виставкової площі на безкоштовній основі, МЗС України вважає за доцільне розглянути можливість участі українських компаній у виставці.

В разі підтвердження такої зацікавленості, просимо звертатись до МЗС України, яке в контакті з оргкомітетом  «AGRITEQ-2017» та Міністерством муніципалітетів та екології Катару (через Посольство України в Державі Катар) готове надати необхідне сприяння як в організації українського павільйону/стенду, так і участі вітчизняних підприємств у зазначеному заході.

За довідками звертатись: Михайлівська площа, 1, м. Київ, 01018, Україна; тел.: (044) 238 18 88; e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ; web: http://www.mfa.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставки – компанії IFTQatar, тел..: +(974)4432990, факс: +(974) 4432891, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ; RazanGhezawi.

У разі зацікавленості щодо участі у даному заході просимо до 13.03.2017 року поінформувати сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 21 або на електронну адресу: 02740758@mail.gov.ua

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"